Signature restaurant

Ozelenění interiéru restaurace Signature v pražském Karlíně. Návrh a realizace. Vlastní výroba dřevěných truhlíků, závěsů na vzdušné rostliny a lišejníkové infografiky.

realizace: 2016
spolupráce: Ing. Arch. Tomáš Skřivan

Designblok 2019

S naším domovským Kvartýr shop & studio jsme se zúčastnily každoroční přehlídky designu, Designbloku. Instalaci jsme pojaly v podzimních barvách s důrazem na rostliny, které můžeme potkat venku.

Instalace: říjen 2019

Fotografie: Markéta Gorčíková

banh-mi-ba

Návrh a realizace ozelenění pobočky banh–mi–ba v Thámově ulici. Součástí práce bylo ozelenění pexisklové bagety (loga banh-mi-ba) a zprostředkování výzdoby z řezaných rostlin, které týdně obměňujeme. Ve druhé fázi pak návrh a ozelenění závěsných plexisklových truhlíků, které v současnosti čekají na realizaci.

realizace: 2017
spolupráce: Lukáš Kuba Studio (www.lukaskuba.cz)

Focení Kvartýr shop & studio

Na podzim 2019 proběhlo společné focení produktů všech designérů Kvartýr shop & studio. Na focení v ateliéru jsme vytvořily mrak a věnec pro doplnění atmosféry podzimních tónů.

Fotografie: Markéta Gorčíková

BOTAS 66

Návrh a realizace rostlinné výzdoby jarní výlohy BOTAS 66. Autorské závěsné květníky zhotovené z PLA (kyseliny polymléčné) technikou 3D tisku.

Realizace: 2016

Hillbilly

Návrh a realizace ozelenění interiéru a zahrádky Hillbilly Burgers. Vlastní výroba venkovních truhlíků, dřevěných závěsů a papírových nádob na rostliny.

realizace: 2017 a 2018

Privamed

Návrh a realizace ozelenění ředitelství Městské nemocnice Privamed v Plzni.

realizace: 2017
spolupráce: Martin Drnec, DiS

VÁNOČNÍ VÝZDOBA banh-mi-ba 2018

V předvánoční čas jsme vyzdobily všechny pobočky řetězce banh-mi-ba v minimalistickém stylu, který jde ruku v ruce s interiéry restaurací. Výzdoba byla průběžně doplňována až do Vánoc.

Instalace: Vánoce 2018

SLOU DAYS

Květinová výzdoba SLOU DAYS Festivalu 2017-2018.

spolupráce: www.slou.cz